Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bobule

16. 10. 2008

Bobule

bobule

Dva podvodníci Honza (Kryštof Hádek)a Jirka (Lukáš Langmajer) vyvádí naprosté šílenosti. Honza se snaží vylákat peníze od lidí za pronájem fiktivníého bytu, vydává se za asistenta jednoho z poslanců. Oba dva pronásledují trošku zmatení policisté.
Aby si trochu odpočinuli, a utekli před policistama, kupuje Honza pro svého dědečka letenku do Jižní Ameriky, aby se dědečka zbavili a v jeho domě na jižní Moravě mohli užívat. 

Ja jihu Moravy se ale mladík přerodí a zamiluje se do místní holky. Ta se vykašle na svého milence a jde za Honzou. Příběh se točil na Pálavě. Takže záběry vinic, krásné přírody určitě ze záběru nevypadnou a stanou se hlavní scenérií. A tím, že se vše se točí kolem vinic film získal jméno BOBULE.

Trailer:

Režie: Tomáš Bařina
Hrají: Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Václav Postránecký, Jiří Bábek, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Miroslav Táborský, Jan Skopeček

Názory: Opět jedna komediem kterou víc ocení lidí z jihu Moravy. Nicméně i pro ostatní to bude příjemná letní romance, která nepostrádá vtip a smích.